Skip to content Skip to footer
hikayemiz

Türkiye'nin En İyi ve En Güvenli Düğme Çözümlerini Sunuyoruz.

2005 yılında Yenibosna’da temelleri atılan Final Button kurulduğu günden bu yana ithalat ve ihracat sektöründe hızla büyümüş ve halen geniş kapsamlı faaliyetleri ile hedeflerini her geçen gün daha da yükselten bir firmadır. Kanada, Fas, Fransa ve Özbekistan’a doğrudan düğme ihracatı yapan Final Button, Türkiye’de tekstil sektörüyle ünlü birçok şehre düğme göndererek düğme sektöründeki liderliğini koruyor.

2012 yılında İkitelli’de 5 katlı bir tesiste düğme üretimi için büyük bir atılım yapan Final Düğme, bu fabrikaya ek olarak 2020 yılında Saraçlar Organize Sanayii’de ikinci fabrikasını kurmuştur. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda yeni düğme modelleri ve yeni düğme renkleri ile kendini geliştirmeye devam eden Final Düğme, her zaman açık olan vizyonu ile kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışından ödün vermeden sürekli üretimde bir dünya markası olmayı başarmıştır. değişim ve yenilik için.

Final Button, Mavi, Zara, Beymen, LCW Waikiki ve H&M gibi markalarla işbirliği içinde, kullandığı yüksek kaliteli malzeme segmenti, yüksek üretim kapasitesi ve son teknoloji ile müşterilerine her zaman en iyi kaliteyi sunmayı amaç edinmiştir. -sanat üretim hattı.

Resim8-q65i7yp86h5gkceaunvfnl13yff8kzqbhqmndewb2u
Resim27-q65kit7500q4v8ht7xwqthl6vist2p1j9ledcsic12
doğa dostu üretim

Çevre Dostu Düğme Üretimi​

Binlerce çeşit düğme ve aksesuarı kendi bünyesinde uzman teknik ekibi ile üreten Final Düğme, sahip olduğu eco-tex sertifikası ile eko-testten de geçerek uygun olması halinde ürünleri tüketici ile buluşturmaktadır.

ÜRETİM

Kaliteli Üretim ve Sürekli Yenilik

Özellikle ürün çeşitliliği ile moda sektörüne yön verme ve bu konuda en iyi hizmeti verme misyonu ile 16 yıldır düğmecilik sektöründe adından söz ettiren Final Düğme, sektöründe fark yaratmaktadır. moda sektöründeki yenilikleri takip ederek ve yeni modeller geliştirerek katıldığı uluslararası fuarlardan edindiği bilgi birikimi ve inovasyona yönelik sürekli yatırımları ve her sezon çıkardığı koleksiyonlarla. Modeller geliştirmekle beraber her sezon çıkardığı koleksiyonlarla sektörde fark yaratmaktadır. Ürünlerdeki detayları ilk kullanıcıdan son kullanıcıya kadar herkesin seveceği ve keyifle kullanacağı ürünlerde üretmeyi amaç edinen Final Button, sürekli çalışma prensibi ile ülkesi için en iyi ve en modern ürünleri üretme başarısını her zaman sürdürmektedir. üretme.

– Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sunulan kaliteli ve verimli hizmet

– Trendleri takip eden sürekli ve yenilikçi anlayış

– Doğru ve hızlı servis

– Binlerce model ve renk seçeneği

– Her sezon için yeni tasarımlar

– Kurulduğu günden bu yana liderlikle devam eden bu serüvene, uygun fiyat ve müşterilerimize kazanç sağlayacak yatırım politikası ile dahil olmak için sizleri bir kahve içmeye bekliyoruz.

kusursuz detaylar

Üstün kaliteli düğmelerin güvenilir üreticisi.

Size özel düğmeler.

Final, tarzınıza ve alanınıza mükemmel şekilde uyan yüksek kaliteli bir kapıya sahip olmanız için özel ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre uyarlanmış kapılar üretiminde uzmanlaşmıştır.

kumas-fgme-q7whxbqee0p26zb8eqb7ckre88020hy91wswvrgl74

Dayanıklılık ve Kalite

Uzun dayanıklılık

Müşteri Mutluluğu

%98 Müşteri Memnuniyeti

Satış Temsilcisi Desteği

7/24 Destek Hattı


Projenizi görüşmek için formumuzu doldurarak veya bizi arayarak bugün bize ulaşın.