Skip to content Skip to footer

Texhıbıtıon İstanbul 08-10 Mart 2023

104 ülkeden binlerce nitelikli alıcı, özellikle Avrupa Birliği ülkeleri, İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Kuzey Afrika ülkeleri ve Orta Doğu’dan, 15.000 metrekarelik bir alanda ürünlerini sergileyen 437 şirketin yer aldığı üçüncü fuarı ziyaret etti. Kumaş, iplik ve giyim alt endüstrisi şirketlerinin katılımıyla gerçekleşen fuar.

Intertext Portekiz 02-04 Haziran 2022

Intertext Portekiz 2022, 02-04 Haziran 2022 tarihleri arasında Portekiz’de tekstil sektöründe yer alan binlerce sektör profesyonelini bir araya getiriyor. Uluslararası arenada başarılarını gösteren önde gelen şirketler, eşsiz ihracat fırsatları için bir araya gelirken, aynı zamanda yeni bir ağa ve iş birliklerine erişim imkanı da sunuyor.

Maroc ın Mode Fas 30-31 mart 2022

MIM: tekstil ve giyim sektöründe uluslararası ticaret fuarı olan Maroc in Mode, 2003 yılından beri Fas’ta moda ve tekstil endüstrisi profesyonellerinin buluşma noktasıdır. Marakeş Tekstil ve Konfeksiyon Sanayi Derneği (Association Marocaine des Industries du Textile et de l’Habillement – AMITH) tarafından düzenlenen fuar, çeşitli ve kapsayıcı bir deneyim sunan profesyonel buluşmalar için sağlam bir platformdur.

Textıllexprom Rusya 28 Şubat - 3 Mart 2022

TEXTILLEGPROM, katılımcılar ve profesyonel ziyaretçiler için yapıcı ve etkili çalışma koşullarını sağlamak için en rahat ortamı oluşturmuştur. İş programı, ülke genelinde tekstil ve hafif endüstri yetkilileri, üst düzey yöneticiler ve uzmanlar için bir buluşma noktası olarak hizmet vermektedir.