Skip to content Skip to footer

DEMSAŞ, 1984 yılından bu yana edindiği bilgi ve tecrübelerini, bünyesinde bulundurduğu ve alanında uzman çalışanlarından oluşan AR-GE departmanı ile yeni ürünlerine taşımaktadır.

Firmamız, alanında deneyimli uzman mimar, mühendis ve teknik personelden oluşan AR-GE departmanı ile Türkiye’nin ilk ve en geniş kapsamlı alüminyum sistemlerine sahip olup, kendi bünyesindeki şirketler ve tüm sektör firmalarına hizmet sunmaktadır.

Müşteri gereksinimleri ve talepleri doğrultusunda, ihtiyaç duyulan tüm teknik özelliklere sahip alüminyum sistemlerin tasarlanması ve geliştirilmesi, güçlü bir araştırmanın sonucunda ortaya çıkmaktadır. Sistemde kullanılacak malzeme ve aksesuarların tayini, teknolojik yenilikler kullanılarak yapılmaktadır.

Alüminyum sistemler; kapı, pencere, giydirme cephe, ışıklık, güneş kırıcı, sanayi profilleri mevcut tüm teknolojik araçlar kullanılarak, maruz kalacakları şartlara göre tasarlanmaktadır. Tasarlanan alüminyum sistemler, çevre şartları (yağmur, rüzgâr, sıcak, soğuk vb.), işletme şartlarına göre analiz değerlerini sunmaktadır.

Görsel nesneler oluşturulduktan sonra, tasarımların tüm kontrolleri yapılarak üretilmekte ve maruz kalacağı şartlara göre uluslararası standartlara uygun testleri yapılmaktadır. Bu kapsamda uzmanlarımız tarafından tüm müşterilerimizin talep ve isteklerini karşılamak üzere ürün geliştirme ve tasarımlarına yönelik teknik destekler ve çözümler sunulmaktadır.